איזו זכות זו להעביר את זה הלאה...

מחזור 2 מתחיל ביום חמישי 24.12.20 בשעה 20:30 

אז מה כוללים 4 השיעורים במסע להרחבת תודעת השפע שלנו?

שיעור 1 – "להיות בשפע"

בשיעור בסיסי זה נבין כיצד ניתן להתחיל להפוך להיות יותר מגנטיים לאנרגיה הזו אשר נקראת "כסף". נרד לעומקים, נחקור את 5 עקרונות ההגשמה ונחגוג את הידיעה שניתן ליצור כסף באמצעות שמחה, חיות ואהבת העצמי! 

שיעור 2 – "להאמין בעצמכם"

כסף שזורם אלינו בחופשיות תלוי בראש ובראשונה בערך העצמי שלנו ובתחושה "שמגיע לי". בשיעור זה נעבוד ישירות, כמו עם קרן לייזר, על הדימוי העצמי שלנו ונחזק את האמונה החשובה מכל – "אני יכול/ה לקבל את מה שמגיע לי". ללא ספק – זה שיעור מאסט לכל מי שחפץ להגביר את השפע הכלכלי בחייו. 

שיעור 3 – "נתינה וקבלה" 

שיעור זה עוסק בחוק המעגליות הקוסמי אשר נמצא בבסיס של תודעת השפע. מדהים שכ"כ הרבה אנשים מפספסים אותו. כל אחד ואחת מאיתנו הולך בשבוע זה להגביר משמעותית את דרגת הנתינה והקבלה שלו, ולפתוח את הידיים לרווחה לקבלת כספים ממקורות הכנסה חדשים ומפתיעים! 

שיעור 4 – "לתת אמון"

נסיים את ההרפתקה שלנו עם חיבור מרגש, אוהב ועוטף לשפע האינסופי של היקום. המטרה היא שנרגיש, יותר מאי פעם, שאנחנו שמורים, בטוחים ומוגנים וכי ביכולתנו למשוך אלינו את מה שאנחנו מבקשים. נגביר בשיעור זה את ההקשבה להדרכה הפנימית שלנו וננקוט בצעדי אומץ מעשיים ליצירת שפע כלכלי נוסף. 

 

אז מהם 5 הדגשים הנוספים ההופכים את קורס "יצירת כסף - מפתחות לשפע" למיוחד ואפקטיבי?

קבוצת פייסבוק עוטפת ותומכת

בעזרת התרגולים בשיעורים יחד עם השיתופים שלכם בקבוצה נצליח בתקווה להרחיב יחדיו את תודעת השפע שלנו. כאשר קבוצת אנשים, בעלי שפה משותפת וכוונת לב מאוחדת, צועדת יחדיו היא יוצרת אדוות מופלאות של השפעה.

חיזוק יומיומי והדרגתי של שרירי תודעת השפע

בקבוצת וואטסאפ שקטה תקבלו כל יום מסרים, דגשים, מדיטציות קצרות ומשימות קלילות שירחיבו את הכלי שלכם בבואכם למגנט עוד שפע לחייכם 

חתונה בין "רוח לחומר"

דגש מיוחד בקורס מיועד לנוסחה המנצחת: היכרות עם החוקים הטבעיים והאוניברסליים של כסף יחד עם פעולות פרקטיות פשוטות ויומיומיות בעולם הפיזי. 

כלים, כלים ועוד פעם – כלים!

כל שיעור כולל בתוכו כלים מעשיים פשוטים להטמעה עמוקה של המידעים

הנעה לפעולה אשר מחוברת ללב

האנרגיה והרטט הגבוהים בקורס יעזרו לכם בתקווה לצאת החוצה לעולם באומץ בדרך להגברת ההשפעה שלכם והשפע הכלכלי הנלווה לכך. 

אז מהי ההשקעה שלכם בקורס?

חשוב לי לאין שיעור שהמידע בקורס זה יהיה נגיש לכל האנשים אשר רוצים להרחיב את תודעת השפע שלהם  – בטח בימים אלו של שינויים וחוסר ודאות בעולם.

לכן, המחיר של הקורס עומד על 220 ש"ח בלבד. 

לשאלות נוספות ניתן לפנות לשרון בן עמי, מנהלת קהילת "חלוצי המהפכה": 050-7608044

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן