איזו זכות זו להעביר את זה הלאה...

השיעורים יערכו בימי חמישי ב20:30. יוצאים לדרך ב7.1.21

"צ'אקרת השפע שלי נפתחה"

"כבר אחרי 3 שיעורים והשינוי מטורף. בהבנה, בידיעה, בחיבור, בשלווה. ואוווו...זה פשוט זה. מטורף ומדהים ואני חווה את הביסים הקטנים בכזו הנאה. תודה ענקית על האור שפרץ לחיי והביא אתו שפעעעעעע שכזה!"
כרמל בורט

"העבודה הפנימית מניבה תוצאות שלא יאמנו"

"השפע זורם בכל כך הרבה דרכים וצורות: אימהות שמצטרפות לקורסים, ליוויים אישיים, הצעות להרצאות ועוד...היום אחרי שסיימתי את הקורס אני יודעת שזו ההחלטה הכי טובה שעשיתי לאחרונה.."
שרונה כהן

"ועם הרוגע הזה התחילו להיכנס עבודות חדשות…"

הקורס הזה, עם המשימות הקטנות והמדיטציות על הבוקר - אני קמה אחרת. כ''כ נעים לי, כ''כ זורם...ועם הרוגע הה התחילו להיכנס עבודות חדשות וזה כ''כ מקסים. בלי כל הסטרס - לעשות עבודה פנימית וזה עובד! זה כל כך נעים ומרגש.
ענת בן עזרא

אז מה כוללים 8 השיעורים במסע להרחבת תודעת השפע שלנו?

שיעור 1 – "להיות בשפע"

בשיעור בסיסי זה נבין כיצד ניתן להתחיל להפוך להיות יותר מגנטיים לאנרגיה הזו אשר נקראת "שפע". נרד לעומקים, נחקור את 5 עקרונות ההגשמה ונחגוג את הידיעה שניתן ליצור כסף באמצעות שמחה, חיות ואהבת העצמי! 

שיעור 2 – "להאמין בעצמכם"

שפע ושגשוג שזורמים אלינו בחופשיות תלויים בראש ובראשונה בערך העצמי שלנו ובתחושה "שמגיע לי". בשיעור זה נעבוד ישירות, כמו עם קרן לייזר, על הדימוי העצמי שלנו ונחזק את האמונה החשובה מכל – "אני יכול/ה לקבל את מה שמגיע לי". ללא ספק – זה שיעור מאסט לכל מי שחפץ להגביר את השפע בחייו. 

שיעור 3 – "להישמע להדרכה הפנימית" 

כאשר אנחנו מקשיבים להדרכה הפנימית שלנו ופועלים על פיה, אנחנו בסנכרון עם הזרימה הטבעית של אנרגיית השגשוג. נלמד בפרק זה להתחבר אל קשת רחבה יותר של מידע ממה שחושינו הפיזיים יכולים להבחין בהם. 

שיעור 4 – "שינוי אמונות"

אמונותינו יקבעו באיזו קלות ומהירות נאפשר לשפע ושגשוג להגיע אלינו. נלמד לזהות את האמונות הפנימיות המהוות "מקלות בגלגלים" ונלמד שיטות מפתיעות ליצירת נתיבי שגשוג חדשים בתודענו ואז בחיינו הפיזיים. 

שיעור 5 – "לתת אמון בזרימה"

אנרגיית השפע (ואנרגיית הכסף בפרט) היא מגנטית – ככל שהיא זורמת ומסתובבת החברה עשירה יותר. בשיעור זה נחדד את היכולת שלנו להפוך להיות חלק מהזרימה של הכסף ונעניק לו להיות מופץ דרכנו

שיעור 6 – "לנוע אל הנתיב הגבוה שלנו"

זרימת האבולוציה של האנושות נמצאת בשינוי מתמיד. גם התוכניות הטובות ביותר חייבות לעבור עדכון. בשיעור זה נדייק את עשייתנו ונוודא כי היא מתואמת עם החזון הגבוה שלנו ועם הכיוון שאליו האנושות מתקדמת

+ שני שיעורי שאלות ותשובות מעמיקים בסיום כל חודש

 

"אודטה החליטה לשתף את ההרצאה שלי ל80,000 עוקבים…"

"בהודיה ענקית על שהצטרפתי לקורס הזה. תמיד אנחנו צריכים בוסט ותזכורת לשפע ולעוצמות שלנו"
מיכל הנינג

"הבנתי שאני לא לבד…במיוחד בתקופה מאתגרת שכזאת"

"החוויה במפגשים עוצמתית. השיתופים של חברי הקבוצה גרמו לי להבין שההתמודדות שלי ממש זהה לאותם קשיים של אחרים ועצם השיתופים יצרו אצלי דחף לפרוץ קדימה"

יובל שמש

אז מהם 5 הדגשים הנוספים ההופכים את קורס "יצירת כסף - מפתחות לשפע" למיוחד ואפקטיבי?

קבוצת פייסבוק עוטפת ותומכת

בעזרת התרגולים בשיעורים יחד עם השיתופים שלכם בקבוצה נצליח בתקווה להרחיב יחדיו את תודעת השפע שלנו. כאשר קבוצת אנשים, בעלי שפה משותפת וכוונת לב מאוחדת, צועדת יחדיו היא יוצרת אדוות מופלאות של השפעה.

"מפתחות יומיים" – חיזוק יומיומי והדרגתי של שרירי תודעת השפע

בקבוצת וואטסאפ שקטה תקבלו כל יום מסרים, דגשים, מדיטציות קצרות ומשימות קלילות שירחיבו את הכלי שלכם בבואכם למגנט עוד שפע לחייכם 

חתונה בין "רוח לחומר"

דגש מיוחד בקורס מיועד לנוסחה המנצחת: היכרות עם החוקים הטבעיים והאוניברסליים של שפע יחד עם פעולות פרקטיות פשוטות ויומיומיות בעולם הפיזי. 

כלים, כלים ועוד פעם – כלים!

כל שיעור כולל בתוכו כלים מעשיים פשוטים להטמעה עמוקה של המידעים

הנעה לפעולה אשר מחוברת ללב

האנרגיה והרטט הגבוהים בקורס יעזרו לכם בתקווה לצאת החוצה לעולם באומץ בדרך להגברת ההשפעה שלכם והשפע הכלכלי הנלווה לכך. 

"ובסוף החודש אני מבינה שהבאתי הביתה את המשכורת הכי גבוהה שהכנסתי אי פעם במכה אחת!!" 

"זימנתי לקוחות, קשרים חברתיים וחיבורים מדויקים שאני לא מאמינה מאיפה הם באו לי...הקהילה שלי קפצה קפיצת גדילה מטורפת!"
לימור פיטלסון

"יש לי שפע בחיים והחודש גם הגיע שפע של כסף…"

"התחילו להגיע אלי מטופלים, חלקם במתנה וחלקם בתשלום והתגובות נלהבות!"
גידי ינקוביץ

אז מהי ההשקעה שלכם בקורס?

חשוב לי לאין שיעור שהמידע בקורס זה יהיה נגיש לכל האנשים אשר רוצים להרחיב את תודעת השפע שלהם  – בטח בימים אלו של שינויים וחוסר ודאות בעולם.

לכן, המחיר של הקורס עומד על 220 ש"ח כפול 2 תשלומים בלבד (במידה ומשלמים ב-2 תשלומים, ניתן אפשר להפסיק את ההשתתפות בקורס אחרי החודש הראשון והחיוב השני יתבטל) 

לשאלות נוספות ניתן לפנות לשרון בן עמי, מנהלת קהילת "חלוצי המהפכה": 050-7608044

"דווקא בזמן הקורונה הכנסותיי הולכות וגדלות"

"למדתי לאזן את הנתינה ולהרחיב את הקבלה וליהנות מזה.. ..האומץ לפרסם את עצמי כעצמאית, ולהפיץ את אורי ולקבל על כך כסף שמגיע לי, גדל מיום ליום..."
צביה הלל

"קורים פה ניסים חברים! ניסים!!"

"החיבורים שנוצרו כאן בקבוצה, במרק האור המשובח, יוצרים קסמים, ניסים ומלאאאא אור..."
סיביל זוארץ
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן